اطلاعیه فروشگاه

مرکز فایل با ممتازترین و با کیفیت ترین مجموعه محصولات دانلودی در خدمت شماست. در صورت هرگونه مسئله در ارتباط با محصولات از طریق بخش پشتیانی با ما در ارتباط باشید. در حداقل زمان ممکن کارمندان ما پاسخگوی شما عزیزان خواهند بود.

دانلود تحقیق در مورد آموزش امـــلاء

دانلود تحقیق در مورد آموزش امـــلاء

در این بخش تحقیق در مورد آموزش امـــلاء برای دانلود قرار داده شده است. این تحقیق در 24 صفحه، با فرمت WORD و  کاملاً‌ فهرست و صفحه‌بندی شده می‌باشد. در ذیل فهرست مطالب و همچنین پیشنمایشی از آن آورده شده است.

 پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 7,700 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
توجه: خرید کمتر از 10,000 تومان مشتری گرامی ، برخی بانک ها از جمله بانک ملت اجازه خرید اینترنتی با مبلغ کمتر از 10000 تومان را نمی دهند باتوجه به قیمت این محصول اگر در پرداخت مشکلی داشتید از کارت سایر بانک ها برای پرداخت استفاده کنید.
ایمیل
موبایل
کمک به هزینه درمان بیماران سرطانی
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
Amozesh-Emla_1337940_1347.zip125.4k

دانلود تحقیق آموزش ابتدایی در ترکیه

دانلود تحقیق آموزش ابتدایی در ترکیه در این بخش تحقیق درس برنامه‌ریزی آموزشی و درسی با عنوان آموزش ابتدایی در ترکیه برای دانلود قرار داده شده است. این تحقیق در 41 صفحه، با فرمت WORD و کاملاً فهرست و صفحه‌بندی شده می‌باشد. در ذیل فهرست مطالب آن آورده شده است. ...

توضیحات بیشتر - دانلود 9,900 تومان

دانلود تحقیق آمورزش و پرورش در آلمان

دانلود تحقیق آمورزش و پرورش در آلمان در این بخش تحقیق آمورزش و پرورش در آلمان در 15 صفحه، با فرمت WORD و کاملاً‌فهرست و صفحه‌بندی شده می‌باشد.  در ذیل فهرست مطالب آن آورده شده است. ...

توضیحات بیشتر - دانلود 7,700 تومان